Златина Генчева и Здравко Колев военни шампиони за 2024 г.

Начало » Златина Генчева и Здравко Колев военни шампиони за 2024 г.


Курсант сержант Златина Генчева от Национален военен университет “Васил Левски” и курсант Здравко Колев от Висше военновъздушно училище “Георги Бенковски” станаха шампиони от държавния военен шампионат по ориентиране за 2024 г., който се проведе в района на Баткунския манастир до с. Паталеница, Пазарджишко.

И двамата бяха убедителни пред останалите си съперници и спечелиха с разлики съответно над 12 и 13 минути.

Вижте класиранията

НВШ жени

1. Златина Генчева НВУ – 34:17 мин.
2. Даниела Панчева СКСО – 46:51 мин.
3. Ваня Хаджиева СКСО – 51:18 мин.
4. Йорданка Иванова МО – 55:33 мин.
5. Цветелина Матеева НВУ – 59:53 мин.
6. Виолета Георгиева ВВС – 60:14 мин.
7. Добромира Иванова ВВ – 81:33 мин.
8. Ваня Банкова ВВС – 87:29 мин.
9. Мая Хубенова СВ – 88:02 мин.
10. Гергана Малчева ВВС – 89:36 мин.
11. Ася Йорданова СКС – 93:21 мин.
12. Санела Сахатчиева СВ – 105:59 мин.
13. Марина Алексиева СКС – 111:13 мин.
14. Наталия Ганчовска НВУ – 111:27 мин.
15. Деница Александрова МО МО – 157:09 мин.
– Александрина Димитрова СВ – mp
– Савина Савова КЛП – mp
– Росица Калницка СКСО – mp
– Деница Илиева КЛП – mp
– Василена Маркова ВВВУ – mp
– Ивана Крумува ВВВУ – mp
– Кръстина Борисова ВВВУ – mp
– Моника Архипова КЛП – mp

НВШ мъже

1. Здравко Колев ВВВУ – 45:46 мин.
2. Атанас Овчаров СКС – 59:25 мин.
3. Недялко Киров СКС – 64:06 мин.
4. Ташо Терзиев СВ – 65:45 мин.
5. Светослав Стоянов ВВС – 66:36 мин.
6. Тодор Димитров МО – 68:11 мин.
7. Илия Куцаров ВВС – 68:31 мин.
8. Димитър Вълчев ВВС – 71:50 мин.
9. Милен Симеонов ВВВУ – 71:53 мин.
10. Пейо Дончев ВВС – 73:48 мин.
11. Георги Немов СКСО – 74:44 мин.
12. Иван Атанасов СКСО – 77:33 мин.
13. Неделчо Василев СКСО – 77:44 мин.
14. Цветелин Велков ВВВУ – 81:28 мин.
15. Радостин Капуджиев СВ – 93:40 мин.
16. Боян Чернев СВ – 99:11 мин.
17. Христо Дойнов КЛП – 112:14 мин.
18. Мариян Каридов МО – 113:38 мин.
19. Георги Панталеев ККИПКО – 119:55 мин.
– Кристиан Йорданов НВУ – mp
– Димитър Петрелийски НВУ – mp
– Цветомир Петров СКС – mp
– Ивайло Митев КЛП – mp
– Иван Янков ВВВУ – mp
– Станимир Миховски МО – mp
– Владимир Станев СКСО – mp
– Николай Пехливанов МО – mp
– Николай Донков НВУ – mp
– Борислав Борисов ККИПКО – mp
– Христо Минев ККИПКО – mp

Абонирайте се за канала Orienteering Bulgaria в YouTube