Резултати

2019

Купа „Русе“
Резултати втори ден | Сплитове | Отборно
Резултати първи ден | Сплитове

Купа „Разлог“
Резултати спринт | Сплитове
Резултати средна | Сплитове

XXXV-ти състезания за ветерани и за призове „Кирил Боянов“ и „Георги Янев“
Резултати | Сплитове

Купа „Браун къп“ 2019
Резултати | Сплитове

Купа Кракра „Пернишки“
Резултати | Сплитове

Купа „Перник“
Средна дистанция | Сплитове
Спринт | Сплитове

Купа „Шуменска крепост-Сивен“
Щафета | Сплитове
Спринт | Сплитове | Отборно
Средна дистанция | Сплитове | Отборно

Variant 5 Days
Пети ден – общо | Сплитове
Четвърти ден  | Сплитове
Трети ден  | Сплитове | Временно класиране
Втори ден  | Сплитове
Първи ден  | Сплитове

3 О Days
Купа „Сливен“ | Сплитове | Отборно
Купа „Аглика“ | Сплитове | Oтборно
Спринт | Сплитове

Купа „България“
Резултати трети ден – общо | Сплитове
Резултати втори ден | Сплитове
Резултати първи ден | Сплитове | Отборно

Купа „Бегун“
Резултати втори ден и общо класиране | Сплитове | Отборно
Резултати първи ден | Сплитове

Купа „Тренера-Смолян“
Резултати втори ден | Сплитове | Общо класиране
Резултати първи ден | Сплитове

Купа „Родопея“
Средна дистанция | Сплитове | Отборно
Нощен спринт | Сплитове

ДП Колоориентиране
Резултати щафета | Сплитове
Резултати дълга | Сплитове
Резултати спринт | Сплитове

Купа „Идеал Стандарт“
Резултати | Сплитове | Отборно

Купа „Габрово“
Резултати | Сплитове | Отборно

Купа „Варненско лято“
Средна втори ден и общо | Сплитове | Отборно
Средна първи ден | Сплитове

Купа „Бургас“
Средна втори ден и общо | Сплитове
Средна първи ден | Сплитове
Спринт | Сплитове

Държавно първенство 20-21 дълга и щафета
Резултати щафета | Сплитове
Резултати дълга дистанция | Сплитове

Купа „Велинград“
Резултати щафета | Сплитове
Резултати дълга | Сплитове | Общо
Резултати средна | Сплитове

Купа „Академик“
Резултати | Сплитове

Купа „Капитан Петко войвода“
Резултати | Сплитове

Купа на ТД „Васил Левски“
Резултати | Сплитове

Купа „Елена“
Резултати втори ден | Сплитове | Отборно
Резултати първи ден | Сплитове

Черешова купа „Кюстендилска пролет“
Резултати | Сплитове | Отборно

Купа „Деветашко плато“
Средна дистанция втори ден | Сплитове | Общо | Отборно
Средна дистанция първи ден | Сплитове

Държавно първенство (20-21) спринтова щафета, средна и спринт
Спринт | Сплитове
Средна дистанция | Сплитове
Спринтова щафета | Сплитове
Отборно Купа „Пещера“ | Отборно „Купа „Брацигово“

Национална универсиада
Резултати спринт
Резултати средна дистанция

Купа „Марица Изток“
Резултати | Сплитове | Отборно

Българска паркова купа
Резултати трети кръг |Сплитове | Крайно класиране
Резултати втори кръг | Сплитове |Временно класиране
Резултати първи кръг | Сплитове

Купа „Раднево“
Резултати |Сплитове | Отборно

Купа „Великден“
Средна дистанция | Сплитове
Спринт | Сплитове
Дълга дистанция | Сплитове
Масов старт | Сплитове

Купа „Първа пролет“
Резултати | Сплитове | Отборно

Купа „НСА-Сивен“
Резултати първи ден | Сплитове
Резултати втори ден | Сплитове | Общо

Купа „Дряново“
Резултати първи ден | Сплитове
Резултати втори ден | Сплитове | Отборно

Седмица на здравето
Резултати

Купа „Сърнена гора“
Първи ден резултати | Сплитове
Втори ден резултати | Сплитове

Купа „Абритус“
Резултати | Сплитове | Отборно

Купа „Сакар“
Първи ден резултати | Сплитове
Втори ден резултати | Сплитове
Трети ден резултати | Сплитове | Отборно

Купа „Трите хълма“
Резултати спринт| Сплитове | Отборно
Резултати средна| Сплитове | Отборно

Купа „Пролет“
Резултати

Купа „3 март“
Резултати | Сплитове | Отборно

ДП ски ориентиране
Щафета | Сплитове
Средна| Сплитове
Дълга| Сплитове
Спринт | Сплитове
Смесена щафета | Сплитове

Национален крос „По стъпките на Васил Левски“
Резултати