Резултати – 2019

Начало » Резултати » Резултати – 2019

Никулденско бягане
Резултати | Сплитове

Купа “Добрич”
Резултати | Сплитове

Купа “8 декември”
Резултати | Сплитове

Купа “Мисионис”
Резултати | Сплитове

Купа Балзена, КНСБ, ДП работници и служители
Купа КНСБ, ДП | Сплитове | Отборно
Купа “Балзена” | Сплитове | Отборно

Купа “Пазарджик”
Резултати втори ден – общи | Сплитове
Резултати първи ден | Сплитове

Приз “Хасково”
Резултати втори ден и общо | Сплитове | Отборно
Резултати първи ден | Сплитове

Маратон “Хемус”
Резултати | Сплитове

Купа “Троян”
Резултати | Сплитове | Отборно

ДП Маратон
Резултати | Сплитове

Купа “Самоков”
Резултати | Сплитове

ДП Нощно
Резултати | Сплитове | Купа „Ехо“

Приз Разград
Резултати | Сплитове по маршрути

НДК 360
Резултати | Сплитове

Купа Пловдив
Средна дистанция | Сплитове | Общо | Отборно
Удължен спринт | Сплитове
Нощен спринт | Сплитове

ДП Мастърс
Средна дистанция | Сплитове
Дълга дистанция | Сплитове
Спринт | Сплитове

ДП 12-18 г
Щафета | Сплитове
Дълга дистанция | Сплитове
Спринт | Сплитове

Купа “Русе”
Резултати втори ден | Сплитове | Отборно
Резултати първи ден | Сплитове

Купа “Разлог”
Резултати спринт | Сплитове
Резултати средна | Сплитове

XXXV-ти състезания за ветерани и за призове “Кирил Боянов” и “Георги Янев”
Резултати | Сплитове

Купа “Браун къп” 2019
Резултати | Сплитове

Купа “Кракра Пернишки”
Резултати | Сплитове

Купа “Шуменска крепост-Сивен”
Щафета | Сплитове
Спринт | Сплитове | Отборно
Средна дистанция | Сплитове | Отборно

Variant 5 Days
Пети ден – общо | Сплитове
Четвърти ден | Сплитове
Трети ден | Сплитове | Временно класиране
Втори ден | Сплитове
Първи ден | Сплитове

3 О Days
Купа „Сливен“ | Сплитове | Отборно
Купа „Аглика“ | Сплитове | Oтборно
Спринт | Сплитове

Купа “България”
Резултати трети ден – общо | Сплитове
Резултати втори ден | Сплитове
Резултати първи ден | Сплитове | Отборно

Купа “Бегун”
Резултати втори ден и общо класиране | Сплитове | Отборно
Резултати първи ден | Сплитове

Купа “Тренера-Смолян”
Резултати втори ден | Сплитове | Общо класиране
Резултати първи ден | Сплитове

Купа “Родопея”
Средна дистанция | Сплитове | Отборно
Нощен спринт | Сплитове

ДП Колоориентиране
Резултати щафета | Сплитове
Резултати дълга | Сплитове
Резултати спринт | Сплитове

Купа “Идеал Стандарт”
Резултати | Сплитове | Отборно

Купа “Габрово”
Резултати | Сплитове | Отборно

Купа “Варненско лято”
Средна втори ден и общо | Сплитове | Отборно
Средна първи ден | Сплитове

Купа “Бургас”
Средна втори ден и общо | Сплитове
Средна първи ден | Сплитове
Спринт | Сплитове

Държавно първенство 20-21 дълга и щафета
Резултати щафета | Сплитове
Резултати дълга дистанция | Сплитове

Купа “Велинград”
Резултати щафета | Сплитове
Резултати дълга | Сплитове | Общо
Резултати средна | Сплитове

Купа “Академик”
Резултати | Сплитове

Купа “Капитан Петко войвода”
Резултати | Сплитове

Купа на ТД “Васил Левски”
Резултати | Сплитове

Купа “Елена”
Резултати втори ден | Сплитове | Отборно
Резултати първи ден | Сплитове

Черешова купа “Кюстендилска пролет”
Резултати | Сплитове | Отборно

Купа “Деветашко плато”
Средна дистанция втори ден | Сплитове | Общо | Отборно
Средна дистанция първи ден | Сплитове

Държавно първенство (20-21) спринтова щафета, средна и спринт
Спринт | Сплитове
Средна дистанция | Сплитове
Спринтова щафета | Сплитове
Отборно Купа „Пещера“ | Отборно „Купа „Брацигово“

Национална универсиада
Резултати спринт
Резултати средна дистанция
Отборно класиране

Купа “Марица Изток”
Резултати | Сплитове | Отборно

Българска паркова купа
Резултати трети кръг |Сплитове | Крайно класиране
Резултати втори кръг | Сплитове |Временно класиране
Резултати първи кръг | Сплитове

Купа “Раднево”
Резултати |Сплитове | Отборно

Купа “Великден”
Средна дистанция | Сплитове
Спринт | Сплитове
Дълга дистанция | Сплитове
Масов старт | Сплитове

Купа “Първа пролет”
Резултати | Сплитове | Отборно

Купа “НСА-Сивен”
Резултати първи ден | Сплитове
Резултати втори ден | Сплитове | Общо

Купа “Дряново”
Резултати първи ден | Сплитове
Резултати втори ден | Сплитове | Отборно

Седмица на здравето
Резултати

Купа “Сърнена гора”
Първи ден резултати | Сплитове
Втори ден резултати | Сплитове

Купа “Абритус”
Резултати | Сплитове | Отборно

Купа “Сакар”
Първи ден резултати | Сплитове
Втори ден резултати | Сплитове
Трети ден резултати | Сплитове | Отборно

Купа “Трите хълма”
Резултати спринт| Сплитове | Отборно
Резултати средна| Сплитове | Отборно

Купа “Пролет”
Резултати

Купа “3 март”
Резултати | Сплитове | Отборно

ДП ски ориентиране
Щафета | Сплитове
Средна| Сплитове
Дълга| Сплитове
Спринт | Сплитове
Смесена щафета | Сплитове

Национален крос “По стъпките на Васил Левски”
Резултати