От историята: Всички победители в елита на Купа „България“

Rate this post
година място резултати мъже елит жени елит
1977 Белоградчик   Иван Ненов
ВИФ София
Петранка Николова
Д. Михайлов Силистра
1978 Калофер   Бойко Станков
Градище Правец
Маруся Христова
Айгидик Благоевград
1979 Троян   Васил Шандурков
ВИФ София
Красимира Маринова
ВИФ София
1980 Говедарци   Бойко Станков
Народна армия София
Гюлка Милушева
ВИФ София
1981 Разград   Бойко Обретенов
Буйна гора Разград
Петранка Николова
Д. Михайлов Силистра
1982 Перник   Бойко Станков
Софстрой София
Гюлка Милушева
ВИФ София
1983 Бяла   Пламен Джамбазов
ВИФ София
Петранка Николова
Д. Михайлов Силистра
1984 Шкорпиловци   Пламен Джамбазов
Народна армия София
Петранка Николова
Д. Михайлов Силистра
1985 Албена   Пламен Джамбазов
Народна армия СофияЗолтан Киш
Унгария
Тодорка Каменарова
Приста Русе
1986 Приморско   Янош Келемен
Унгария
Тодорка Каменарова
Приста Русе
1987 Камчия   Айгарс Леймбос
СССР
Надежда Малигина
СССР
1988 Широка поляна   Пламен Джамбазов
Рилски турист Самоков
Алида Абола
СССР
1989 Калофер   Пламен Джамбазов
Младост Благоевград
Тодорка Каменарова
Академик Русе
1990 Шумен   Ангел Василев
Академик Варна
Тодорка Каменарова
Академик Русе
1991 Говедарци   Румен Стоименов
Витоша София
Павлина Генова
Академик София
1992 Слънчев бряг   Ивайло Иванов
Вариант 5 Търговище
Павлина Генова
Академик София
1993 Велинград   Мартин Дановски
НСА София
Тодорка Каменарова
Компас-крос Русе
1994 Златни пясъци   Георги Карталов
Атлас Велинград
Тодорка Каменарова
Компас-крос Русе
1995 Широка поляна   Николай Бондар
Русия
Наталия Фрей
Русия
1996 Приморско   Теодор Тодоров
Диана Ямбол
Янка Петрова
Елит София
1997 Елена   Теодор Тодоров
Диана Ямбол
Елеонора Николова
Вариант 5 Търговище
1998 Ягода   Теодор Тодоров
Диана Ямбол
Елеонора Николова
Вариант 5 Търговище
1999 Шкорпиловци   Теодор Тодоров
Диана Ямбол
Елеонора Николова
Вариант 5 Търговище
2000 Шумен   Теодор Тодоров
Диана Ямбол
Людмила Гоцева
Младост Благоевград
2001 Шкорпиловци   Теодор Тодоров
Диана Ямбол
Росе-Мари Форслунд
Швеция
2002 Пампорово   Ивайло Петров
Диана Ямбол
Елеонора Николова
Вариант 5 Търговище
2003 Варна   Теодор Тодоров
Диана Ямбол
Наталия Василева
Академик Варна
2004 Витоша   Николай Димитров
Ал. Логистик Сф
Илияна Шандуркова
Подем Габрово
2005 Приморско   Kирил Николов
Ал. Логистик Сф
Наталия Димитрова
Академик Варна
2006 Приморско   Kирил Николов
Ал. Логистик Сф
Илияна Шандуркова
Подем Габрово
2007 Обзор   Николай Димитров
Браунтийм ВТ
Наталия Димитрова
Академик Варна
2008 Смолян   Николай Димитров
Браунтийм ВТ
Илияна Шандуркова
Подем Габрово
2009 Ахтопол
Приморско
Кирил Николов
Вариант 5 Търговище
Наталия Димитрова
Академик Варна
2010 Приморско Николай Димитров
Браунтийм ВТ
Илияна Шандуркова
Узана Габрово
2011 Приморско Кирил Николов
Бегун Варна
Илияна Шандуркова
Узана Габрово
2012 Боровец Кирил Николов
Бегун Варна
Наталия Димитрова
Академик Варна
2013 Каратепе Кирил Николов
Вариант 5
Наталия Димитрова
Академик Варна
2014 Разлог Владимир Атанасов
Бегун Варна
Илияна Илиева
Узана Габрово
2015 Златни пясъци Станимир Беломъжев
Хемус Троян
Илияна Илиева
Узана Габрово
2016 Варна Кирил Николов
Вариант 5
Антония Григорова
Вариант 5
2017 Самоков Кирил Николов
Вариант 5
Кристина Иванова
Младост Благоевград
2018 Ахтопол Ивайло Каменаров
Компас Крос
Кристина Иванова
Младост Благоевград
2019 Стрелча      
Please follow and like us:
error